Loma Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Usługi toczenia CNC na zlecenia - park maszynowy

Precyzyjne toczenie detali CNC

W firmie LOMA Polska oferujemy usługi precyzyjnego toczenia, które spełniają wymagania jakościowe i normy produkcji precyzyjnych elementów. LOMA Polska dba o jakość oferowanych produktów i ich seryjną produkcję w oparciu o wysokie standardy wykonania, zrzeszając tysiące zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w szeroko pojętych usługach związanych z branżą obróbki skrawaniem. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Precyzyjne toczenie CNC

Oferujemy kompleksowe usługi związane z tokarstwem precyzyjnym. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie elementów toczonych prostych i specjalistycznych realizowanych według uprzednio przygotowanego rysunku technicznego, w oparciu o nowoczesne technologie CNC. W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres produkowanych detali, w tym:

  • precyzyjne części na podstawie rysunku technicznego,
  • mosiężne części toczone na zamówienie,
  • bolce specjalistyczne ze stali nierdzewnej,
  • tulejki wg rysunku,
  • dysze specjalistyczne na zamówienie,
  • króćce mosiężne i miedziane,
  • części toczone ze stali nierdzewnej czy aluminium,
  • trzpienie specjalne wg rysunku.

Usługi toczenia precyzyjnego są odpowiednio dobierane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Wykwalifikowana kadra LOMA Polska jest odpowiedzialna za selekcję i wykorzystanie odpowiednich narzędzi, parametrów oraz przygotowanie właściwego planu kontroli. Dodatkowo posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby klient, który decyduje się na usługi w LOMA Polska miał pewność najwyższej jakości i precyzji modelowania elementów. Uwzględniamy potrzeby najbardziej wymagających klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują poza usługami wykonywanymi na tokarkach (maszynach tokarskich), znajdują się również usługi frezowania i skrawania.

Elementy precyzyjne to nasza specjalność

Podstawowym obszarem działalności LOMA Polska jest świadczenie usług toczenia precyzyjnego, w ramach którego możliwe jest uzyskanie elementów o dowolnych kształtach. Polega ono na usuwaniu nadmiaru materiału z obrabianego przedmiotu za sprawą specjalistycznego narzędzia zgodnie z opracowanym projektem technicznym. W zależności od ukierunkowania narzędzia tnącego i osi obrotu elementu wyróżniamy cztery podstawowe rodzaje toczenia CNC: toczenie wzdłużne, poprzeczne, kopiowe i kształtowe.

Toczenie precyzyjne - gdzie znajduje zastosowanie?

Proces ten jest niezwykle istotny m.in. w branży budowlanej, konstrukcyjnej, motoryzacyjnej, technicznej oraz przemyśle maszynowym i automotive. Dodatkowo coraz częściej korzysta się z zalet tej usługi w przemyśle farmaceutycznym, optycznym oraz obronnym ze względu na przewidywalność procesu produkcyjnego. W firmie LOMA Polska uwzględniamy potrzeby różnych branży, dostosowując parametry wymiarowe i powierzchniowe do wymagań klienta. Jesteśmy w stanie wykonać to, czego potrzebujesz!

Usługi precyzyjnego toczenia elementów

Przygotowywane przez LOMA Polska wyroby toczone powstają zawsze na czas w oparciu o zasady wysokiej precyzji. Bezawaryjna usługa precyzyjnego toczenia w oparciu o najnowsze i najefektywniejsze rozwiązania i narzędzia skrawające zapewnia najwyższą wydajność metody. Jedną z wielu zalet, które przeważają wybór precyzyjnego toczenia nad innymi metodami obróbki materiałów, jest powtarzalność szerokiego zakresu elementów o różnym stopniu skomplikowania i wymiarach. Każdy proces produkcyjny objęty jest kontrolą jakości - selekcjonujemy elementy, monitorujemy etapy pracy i gwarantujemy rozwiązania skrojone na miarę współczesności. W przypadku pytań - zachęcamy do skontaktowania się ze specjalistami LOMA Polska.