Usługi toczenia CNC — zlecenia na precyzyjne elementy toczone z metalu

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem świadczy usługi toczenia CNC dla partnerów z różnych branż i sektorów przemysłu, wykonując dla nich specjalistyczne produkty takie jak: detale ze stali, aluminium, stali nierdzewnych i mosiądzu.

Oferujemy elementy toczone produkowane seryjnie wg indywidualnych wymagań klientów. Do obrabiania metali wykorzystujemy sprawdzone automaty tokarskie, które umożliwiają zautomatyzowany przebieg usługi CNC.

Elementy toczone CNC

Profesjonalne toczenie

Profesjonalne toczenie

Usługi toczenia CNC

Usługi toczenia CNC

Elementy toczone

Elementy toczone

Toczenie precyzyjne

Toczenie precyzyjne

Toczenie CNC Śląsk

Toczenie CNC Śląsk

Toczenie zlecenia indywidualne

Toczenie zlecenia indywidualne

Zlecenie toczenia CNC w parku maszynowym

Zlecenia wykonujemy zgodnie ze specyfikacją i potrzebami klientów. Posiadamy wyspecjalizowane maszyny skrawające do obróbki metali, czyli tokarki i frezarki, które umożliwiają realizację konwencjonalnych i niekonwencjonalnych zleceń. Kierujemy się wieloletnim doświadczeniem, pomagamy uzyskać najlepszą możliwą geometrię detali toczonych, optymalizujemy elementy i proces produkcji. Działamy z myślą o kliencie.

Toczenie precyzyjne detali CNC

Jedną z technologii, jaką wykorzystujemy do produkcji elementów metalowych, jest toczenie precyzyjne CNC w oparciu o automaty — tokarki sterowane numerycznie z podajnikami prętów. Oznacza to, że proces toczenia jest sterowany komputerowo i nie wymaga obecności operatora. Nasz park maszynowy umożliwia obróbkę metali, którą charakteryzuje wysoka precyzja i powtarzalność. Dzięki właściwie dobranym parametrom i wieloosiowej budowie posiadanych maszyn możemy z powodzeniem realizować usługi toczenia CNC oraz frezowania CNC z jednego zamocowania, co zapewnia jakość końcowego komponentu na najwyższym poziomie.

Produkcja seryjna toczonych elementów za pomocą tokarek CNC

Nasze procesy produkcyjne są zoptymalizowane pod kątem produkcji seryjnej, a kontrola jakości na poszczególnych etapach gwarantuje wykonanie usługi toczenia zgodnie z wymaganiami klientów. Wyróżnia nas terminowość, doskonały kształt i powtarzalność detali oraz najwyższa jakość ich wykonania.