Precyzyjna obróbka metali

Firma Loma Polska jest wiodącym producentem detali metalowych z wykorzystaniem skrawania CNC (Computerized Numerical Control, czyli komputerowego sterowania numerycznego). Wykorzystujemy nowoczesne technologie i precyzyjne obrabiarki, aby produkować detale idealnie dopasowane do potrzeb różnych branż i przemysłów. Dbamy o to, aby powierzone nam projekty były realizowane z największą starannością i dokładnością, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Precyzyjne elementy specjalne

OFERTA OBRÓBKI METALI

Naszą specjalizacją jest precyzyjna obróbka metali. W oparciu o park maszynowy konwencjonalnych automatów tokarskich oferujemy seryjną produkcję metalowych elementów toczonych dla różnych branż. Wymiary wykonywanych przez nas detali zawierają się w granicach: średnica 4-35 mm, a długość maksymalna 300 mm.

PRECYZYJNA OBRÓBKA CNC

Posiadamy automaty tokarskie, na których precyzyjna obróbka skrawaniem CNC jest wykonywana w układzie wieloosiowym umożliwiającym wykonanie detali o skomplikowanych kształtach. W naszej firmie wszystkie maszyny wyposażone są w podajniki prętów, dzięki czemu proces jest w pełni zautomatyzowany, co bezpośrednio wpływa na optymalizację kosztów produkcji.

NAKRĘTKI SPECJALNE WG PROJEKTU

Oferujemy wykonanie różnego rodzaju niestandardowych elementów toczonych, takich jak nakrętki specjalne przeznaczone do indywidualnych projektów klienta. Profesjonalne podejście do każdego wykonania i duże doświadczenie pozwalają optymalnie dobrać proces obróbki skrawaniem, zapewniając najwyższą jakość, precyzję i powtarzalność wykonania detali toczonych.
Precyzyjne elementy specjalne
Precyzyjne elementy specjalne
Precyzyjne elementy specjalne