Precyzyjna obróbka CNC

Firma Loma jest wiodącym producentem w branży obróbki CNC. Działamy w oparciu o najnowsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania, pozwalające na osiągnięcie najlepszego efektu w stosunkowo krótkim czasie. W naszej ofercie znajdują się sprzęty do frezowania oraz toczenia CNC. Od lat dysponujemy stale rozwijającym się parkiem maszynowym, którego dostępność zapewnia naszym klientom kompleksowe usługi w obrębie jednego zakładu.

Kompleksowość naszych usług polega również na tym, że jesteśmy producentem części toczonych ze stali nierdzewnej, stali czarnej i metali kolorowych. W skład naszej oferty wchodzą nakrętki wciskane oraz elementy toczone.

Czym jest precyzyjna obróbka CNC?

Obróbka CNC to skrót od Computerized Numerical Control, czyli komputerowego sterowania urządzeniami numerycznymi. Odpowiednio skonstruowana maszyna pozwala na wytwarzanie poszczególnych części maszyn, których wykonanie poprzedzone jest programowaniem na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Precyzyjna obróbka CNC korzysta z zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki czemu efekt jest kontrolowany i niezwykle dokładny. Toczenie elementów pozwala na maksymalną eksploatację materiału i minimalizację ewentualnych strat.

Etapy pracy precyzyjnej obróbki CNC:

  • przygotowanie odpowiedniego projektu na komputerze,
  • zmiana projektu do postaci planu sterowania narzędziami,
  • obróbka skrawaniem wybranego materiału.

Nad całym procesem obróbki CNC czuwa wyznaczony do tego operator, którego zadaniem jest zaprogramowanie automatu do obróbki danego elementu. Wprowadza on do komputera projekt, którego przebieg monitoruje. Głównym celem precyzyjnej obróbki CNC jest odseparowanie warstw od całości produktu. Proces ten kończy się w momencie osiągnięcia zaprojektowanego kształtu. Dedykowane urządzenie jest wyposażone w nóż tokarski, który w trakcie zaprogramowanej komputerowo pracy utrzymuje stabilną pozycję, zamiast tego w ruch wprawiany jest obrabiany detal. Precyzyjna obróbka CNC pozwala na uzyskanie kulistego oraz walcowatego kształtu.

Zamów

Skorzystaj z precyzyjnej
obróbki CNC

Zastosowanie obróbki CNC

Precyzyjna obróbka CNC stosowana jest w wielu branżach: motoryzacyjnej, maszynowej, meblowej, oświetleniowej i wielu innych. Poza tym z jej zalet korzysta się również w branży lotniczej i medycznej, a także w automatyce czy elektronice. Każda z tych dziedzin wymaga precyzyjnych i odpowiednio wykonanych elementów z różnych tworzyw, co zapewnia zaawansowana technologicznie metoda - obróbka CNC na Śląsku oferowana przez firmę LOMA Polska.

Sprawdź

Atrakcyjna oferta
precyzyjnej obróbki CNC

Oszczędność i wygoda precyzyjnej obróbki CNC

Wygoda i terminowość zapewniona przez łatwość obsługi obrabiarki CNC pozwala osiągnąć maksymalny efekt przy stosunkowo niewielkim nakładzie czasu, pracy i energii. Decydując się na skorzystanie z zaawansowanej technologicznie usługi precyzyjnej obróbki CNC w firmie Loma Polska, zyskujesz pewność szybkiej produkcji i osiągnięcia przewidywanego efektu.

Dodatkowym aspektem jest znacząca oszczędność czasu, która przekłada się na redukcję kosztów. Klient wie, jakiego elementu może się spodziewać, a precyzyjna obróbka CNC eliminuje margines błędu obecny przy obróbce manualnej. Ręczna praca nad wykonywaniem produktów o określonym kształcie i parametrach zwiększa prawdopodobieństwo zmarnowania zbyt dużej ilości surowca w porównania na przykład do precyzyjnej obróbki metali.

Precyzyjna obróbka CNC bez ograniczeń

Obróbka CNC w parku maszynowym Loma Polska daje klientom możliwość przetwarzania bardzo drobnych, nieszablonowych elementów. Wieloletnie doświadczenie i bogata oferta usług precyzyjnej obróbki CNC pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu. Jesteśmy otwarci na standardowe i niestandardowe rozwiązania, dlatego zapraszamy do indywidualnych rozmów i kontaktu z naszymi pracownikami.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby posiadające własne firmy, które chcą postawić na jakość i precyzję wykonania detali w oparciu o obróbkę CNC oferowaną przez zakład Loma.

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące precyzyjnej obróbki CNC:

Czy indywidualnie opracowany projekt może być podstawą do precyzyjnej obróbki CNC?

W jakich przypadkach można zastosować precyzyjną obróbkę CNC?

Od czego zależy cena precyzyjnej obróbki CNC?

Ile trzeba czekać na realizację zamówienia?

Czy LOMA Polska zajmuje się produkcją seryjną?