Toczenie precyzyjne - elementy toczone

Jako producent precyzyjnych części toczonych specjalizujemy się w seryjnej produkcji elementów dla różnych gałęzi przemysłu w całej Europie. LOMA Polska dba o jakość oferowanych produktów i ich produkcję w oparciu o wysokie standardy wykonania, zrzeszając tysiące zadowolonych klientów.

Oferujemy kompleksowe wykonanie elementów toczonych prostych i specjalistycznych realizowanych według uprzednio przygotowanego rysunku technicznego. W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres produkowanych detali, w tym:

 • precyzyjne toczone elementy części na podstawie rysunku technicznego
 • mosiężne części toczone na zamówienie
 • bolce specjalistyczne ze stali nierdzewnej
 • tulejki wg rysunku klienta
 • dysze specjalistyczne na zamówienie
 • króćce mosiężne i miedziane
 • części toczone ze stali nierdzewnej
 • trzpienie specjalne wg rysunku

Usługi toczenia precyzyjnego są odpowiednio dobierane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wykwalifikowana kadra firmy LOMA Polska jest odpowiedzialna za toczenie precyzyjne, selekcję odpowiednich narzędzi, parametrów oraz przygotowanie właściwego planu kontroli. Dokładamy wszelkich starań, aby klient, który decyduje się na usługi w LOMA Polska miał pewność najwyższej jakości i precyzji modelowania elementów.

Zamów

Usługi toczenia precyzyjnego
- wysoka jakość, konkurencyjne ceny

Stosowane technologie przy toczeniu precyzyjnym:

 • obróbka CNC różnych gatunków stali,
 • obróbka aluminium,
 • toczenie precyzyjnych elementów metalowych,
 • frezowanie detali na automatach tokarskich,
 • toczenie na automatach krzywkowych,
 • obróbka skrawaniem pod zamówienie klienta.

Każda z wymienionych usług toczenia precyzyjnego obejmuje następujące materiały m.in.: aluminium, stal, stal wysokogatunkową, miedź i mosiądz. Wszechstronność usług i dostęp do nowocześnie wyposażonego parku maszynowego umożliwia firmie LOMA Polska  wystąpienie z propozycją obróbki toczeniem precyzyjnym w małych i średnich seriach produkcyjnych.

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów zapewniamy otwartość na standardowe i niestandardowe zlecenia. Współpracę opieramy na zindywidualizowanym procesie obróbki detali i pełnym wsparciu ekspertów.

Elementy toczone o dowolnych kształtach w LOMA Polska

Podstawowym obszarem działalności firmy LOMA Polska jest świadczenie usług toczenia precyzyjnego, w ramach którego możliwe jest uzyskanie elementów o dowolnych kształtach. Toczenie polega na usuwaniu nadmiaru materiału z obrabianego przedmiotu za sprawą specjalistycznego narzędzia zgodnie z opracowanym projektem technicznym. W zależności od ukierunkowania narzędzia tnącego i osi obrotu elementu poddawanego toczeniu precyzyjnemu wyróżniamy cztery podstawowe rodzaje toczenia CNC.

Wszechstronny park maszynowy zapewnia bezpośredni dostęp do automatów tokarskich, automatów do gwintowania, frezowania czy wiercenia. Dysponujemy najwyższej jakości narzędziami, które umożliwiają bezproblemowe i krótkoterminowe zrealizowanie usługi toczenia CNC.  Dzięki w pełni zautomatyzowanym procesom produkcyjnym elementów toczonych oferujemy naszym klientom konkurencyjność cen i najwyższą wydajność.

Automaty tokarskie z parku maszynowego odpowiadają za:

 • toczenie wzdłużne, sterowane numerycznie ( CNC ) (firmy Tornos),
 • toczenie krótkie, sterowane numerycznie ( CNC ) (firmy Miyano i Nakamura),
 • produkcję detali o mniejszym stopniu złożoności, sterowane krzywkowo o dużej wydajności, firmy Traub.

Każdy z automatów dedykowany jest odmiennym wymaganiom względem precyzyjnego toczenia, znajdującego specjalistyczne zastosowanie w wielu branżach. Proces ten jest niezwykle istotny m.in. w branży budowlanej, konstrukcyjnej, motoryzacyjnej, technicznej oraz przemyśle maszynowym i automotive. Dodatkowo coraz częściej korzysta się z zalet precyzyjnego toczenia w przemyśle farmaceutycznym, optycznym oraz obronnym ze względu na przewidywalność procesu produkcyjnego.

Usługi precyzyjnego toczenia elementów

Przygotowywane przez naszą firmą LOMA Polska elementy powstają zawsze na czas. Bezawaryjna usługa precyzyjnego toczenia w oparciu o najnowsze i najefektywniejsze rozwiązania i narzędzia skrawające zapewnia najwyższą wydajność metody CNC. Jedną z wielu zalet, które przeważają wybór precyzyjnego toczenia nad innymi metodami obróbki, jest powtarzalność szerokiego zakresu elementów o różnym stopniu skomplikowania i wymiarach. Każdy proces produkcyjny objęty jest kontrolą jakości - selekcjonujemy elementy, monitorujemy etapy pracy i gwarantujemy rozwiązania skrojone na miarę współczesności. W przypadku pytań - zachęcamy do skontaktowania się ze specjalistami LOMA Polska.

Skontaktuj się z nami

Wybierz nasze elementy toczone