Zakład obróbki metali

Nasza firma zajmuje się seryjną produkcją detali z metalu. Wytwarzane w naszym parku maszynowym elementy poddawane są ścisłej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie oddać nawet najmniejsze szczegóły.

Zakład obróbki metalu — wyroby
toczone

W oparciu o nowoczesny park maszynowy automatów tokarskich CNC wykonujemy precyzyjne elementy toczone dla różnych gałęzi przemysłu. Nasza specjalizacja to seryjna produkcja elementów toczonych na wymiar, na podstawie przesłanego projektu. Wieloletnia współpraca z klientami z całej Europy potwierdza wysoką jakość dostarczanych przez nas komponentów. Zakład obróbki metali LOMA Polska oferuje kompleksową usługę wykonania detali ze stali czarnych, nierdzewnych, mosiądzu i aluminium, a współpraca z firmami zewnętrznymi wykorzystującymi nowoczesne technologie, pozwala na oferowanie produktów również z obróbką cieplną i powłokami. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów jesteśmy otwarci na różne formy współpracy pod względem logistycznym.

Zobacz

⌀4-34mm
Elementy toczone CNC

Park maszynowy — elementy
szlifowane CNC

W niektórych branżach metalowy element toczony jest bardzo precyzyjny i wymagana jest najwyższa dokładność dla określonych jego cech, którą można uzyskać tylko poprzez szlifowanie. Rozbudowaliśmy park maszynowy o szlifierki sterowane numerycznie CNC, umożliwiające precyzyjne szlifowanie średnic zewnętrznych. Najwyższa jakość wykonania jest gwarantowana zarówno poprzez nowoczesny park maszynowy, jak i wysoko wykwalifikowany personel, dzięki czemu firma LOMA Polska jest w stanie wykonać najbardziej wymagające detale w najwyższej jakości, poddając je po procesie toczenia, procesowi szlifowania.

Zobacz      

⌀5-20mm
Elementy szlifowane CNC

Zakłady obróbki skrawaniem — nakrętki
wciskane kalei

Jesteśmy wieloletnim producentem oryginalnych nakrętek wciskanych Kalei Setzmutter. Nakrętki wciskane są stosowane w konstrukcjach metalowych, do elementu o grubości już od 1 mm, tworząc stabilny punkt montażowy. Znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, również jako świetna alternatywa dla nakrętek zgrzewanych i spawanych do konstrukcji metalowej. Nakrętki wciskane, znane również jako nakrętki osadcze, wykonane standardowo ze stali automatowej i ocynkowane na niebiesko, dostępne są również z innymi powłokami, np. cynk-nikiel lub w wersji ze stali nierdzewnej 1.4305. Nasza oferta obejmuje również wciskane nakrętki specjalne wg indywidualnych wymagań klienta.

Zobacz

M2-M20
Nakrętki wciskane kalei

Obróbka skrawaniem — elementy
specjalne

Usługa seryjnej produkcji detali metalowych jest oparta w naszym zakładzie również o park krzywkowych automatów tokarskich, charakteryzujących się dużą wydajnością. Toczenie na tych automatach umożliwia produkcję detali obrotowo-symetrycznych o średnicach 4 - 34 mm i niedużym stopniu złożoności. Oferujemy kompleksowe wykonanie, aby nasz klient otrzymał wyrób gotowy najwyższej jakości, dlatego ściśle współpracujemy z dostawcami zewnętrznymi, którzy realizują dla nas takie procesy jak obróbka cieplna i powłoki galwaniczne.

Zobacz

⌀5-36mm
Elementy specjalne

Nowoczesny zakład
obróbki metali

Loma Polska - Producent z wieloletnim doświadczeniem

Jesteśmy producentem
detali metalowych
z kilkudziesięcioletnim
doświadczeniem w branży.

Zakres naszej działalności obejmuje seryjną produkcję elementów toczonych według indywidualnych wymagań klienta na podstawie rysunku technicznego lub przesłanego detalu wzorcowego.

Zobacz

Loma Polska

Produkcja detali metowalowych

Nasz zakład obróbki skrawaniem kontroluje produkcje
na każdym jej etapie
, by
dostarczyć Ci najlepszej
jakości produkty.

Dbamy o to, aby poddawać proces produkcyjny międzyoperacyjnym oraz ostatecznym kontrolom jakości produkcji detali metalowych. Dzięki nowoczesnym i profesjonalnym przyrządom pomiarowym możemy zapewnić najwyższą jakość naszych wyrobów. Nasza oferta świadczy o profesjonalizmie i wieloletnim doświadczeniu w realizowaniu zamówień na seryjną produkcję elementów metalowych i obróbkę w postaci frezowania.

Zobacz