Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

LOMA Polska od lat inwestuje w zaawansowany technologicznie sprzęt wysokiej jakości, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie pożądanych parametrów detalu bez obawy o nadprogramowe zużycie materiału. Dbamy o wysokie standardy pracy, oferując precyzyjną obróbkę skrawaniem, w skład której wchodzą m.in. wiercenie, szlifowanie, usługi toczenia CNC czy frezowanie. Poznaj zasady, według których pracujemy!

Park maszynowy firmy LOMA Polska - precyzyjna obróbka skrawaniem

Działająca od lat w branży obróbki skrawaniem na Śląsku firma Loma posiada dostęp do parku maszynowego, w którym znajduje się ponad 150 maszyn do precyzyjnej obróbki skrawaniem. Przy większości zleceń korzystamy z automatów tokarskich CNC oraz automatów krzywkowych. Nasze urządzenia pozwalają nam na toczenie wzdłużne, toczenie krótkie oraz produkcję drobnych elementów o mniejszym stopniu złożoności - wszystko w oparciu o techniczny projekt. Poza tym zajmujemy się gwintowaniem, frezowaniem oraz wierceniem przy użyciu automatów marek: Ketterer, Ixion, Suhner, Feinler oraz Ixion.

Zamów

Skorzystaj z precyzyjnej
obróbki metali

Na czym polega precyzyjna obróbka skrawaniem?

Pracownicy LOMA Polska specjalizujący się w precyzyjnej obróbce skrawaniem pracują na wielozadaniowym sprzęcie, którego podstawową funkcją jest produkowanie detali o różnym spektrum detali. Celem precyzyjnej obróbki skrawaniem jest przetwarzanie powierzchni płaskich, w tym kół zębatych, rowków czy gwintów. Metodę tę wykorzystuje się do specjalistycznych zastosowań wykorzystywanych na szeroką skalę w motoryzacji, elektronice, medycynie czy lotnictwie.

Podczas precyzyjnej obróbki metali dbamy o dobór urządzeń o odpowiedniej kinematyce, optymalny sposób obracania się ostrzy, metody kształtowania czy stopnia zautomatyzowania procesu produkcyjnego. Za techniczne szczegóły zlecenia odpowiedzialna jest nasza wykwalifikowana kadra.

Materiały poddawane precyzyjnej obróbce skrawaniem

Wielozadaniowy sprzęt umożliwia produkcję i obrabianie elementów o skomplikowanej powierzchni, kształtach czy ponadgabarytowych rozmiarach. Dzięki temu wśród obrabianych materiałów wyróżnić możemy metale.

Co więcej, wybrane maszyny znajdujące się w siedzibie firmy LOMA Polska pozwalają na precyzyjną obróbkę skrawaniem. W wyposażonym parku maszynowym dopasowujemy najbardziej optymalne metody obróbki do specyfiki materiału i wymagań klienta.

Zalety precyzyjnej obróbki metali

Precyzyjną obróbkę skrawaniem można wykonać na wielu różnych materiałach: stali węglowej, mosiądzu, stopach aluminium, miedzi oraz tworzywach sztucznych. Precyzyjną obróbkę metali stosuje się w wielu gałęziach przemysłu, dzięki wszechstronności zastosowania. Nieograniczone możliwości wytwarzania to nieocenione atuty korzystania z precyzyjnej obróbki skrawaniem w Loma POLSKA, której park maszynowy pozwala na wykonanie większości spektrum prac.

Maksymalna wydajność, automatyzacja i przewidywalność produkcji to stały element naszej codziennej pracy. Dysponujemy certyfikatami potwierdzającymi nasze doświadczenie i wiedzę, dzięki której przyjmujemy skomplikowane projekty.

Ponadprzeciętna precyzyjność w LOMA Polska

Do nieocenionych zalet korzystania z precyzyjnej obróbki metali w parku maszynowym LOMA Polska należą wysoka jakość i precyzja wykonania określonych elementów powstających w wyniku zautomatyzowanego procesu. Nowoczesne metody precyzyjnej obróbki skrawaniem zrewolucjonizowały współczesny rynek i świat, umożliwiając przeprowadzenie najbardziej skomplikowanych procesów produkcyjnych.

Kontakt

Dowiedz się więcej precyzyjnej
obróbce skrawaniem metali