Loma Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Usługi toczenia CNC na Śląsku - zlecenia

Obróbka CNC stali nierdzewnej

Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszynowym, w których pracownicy Lomy Polska wykonują usługi w zakresie obróbki CNC stali nierdzewnej i nie tylko. Zapewniamy naszym klientom możliwość frezowania i toczenia zleconych materiałów w oparciu o najwyższej klasy standardy technologii i obróbki. Działamy według zasad efektywnej pracy, której rezultaty osiągamy w wyznaczonym przez klienta terminie. Dowiedz się, na jakim pracujemy sprzęcie i co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm.

Jak działamy?

Obróbka CNC stali nierdzewnej odbywa się w innowacyjnym centrum obróbczym, dzięki czemu dostarczamy klientom firmy Loma dopasowane do ich oczekiwań technicznych i wizerunkowych. Nasi pracownicy na pierwszym etapie spotkania z klientem rozpoczynają rozmowę od wnikliwej analizy potrzeb, która pozwala na sprawowanie całkowitej opieki nad obsługą projektu. Następnie wykonujemy wszystkie konieczne kroki techniczne (przygotowanie planu sterowania narzędziami) w parku maszynowym, gdzie korzystamy z najwyższej klasy sprzętu przeznaczonego do obróbki CNC.

W zależności od oczekiwań względem obróbki CNC stali nierdzewnej oferujemy frezowanie i toczenie, które różnicują finalny efekt detalu metalowego (kształtów na wzór graniastosłupa lub stożków/walców. Frezowanie opiera się na pracującym (a dokładniej obracającym) narzędziu skrawającym, a toczenie polega na toczeniu materiału obrabianego za pomocą ruchu obracającego.

Skontaktuj się z nami

Zleć obróbkę CNC stali nierdzewnej

Najwyższe standardy obróbki CNC stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to mieszanina takich pierwiastków jak: żelazo, chrom, krzem, węgiel oraz mangan, dzięki czemu materiał ten ma doskonałe właściwości mechaniczne i antykorozyjne. Cechy techniczne materiału pozwalają na skuteczną obróbkę CNC stali nierdzewnej, którą ułatwia jej struktura i podatność na modyfikacje.

Podatność i łatwość obróbki CNC stali nierdzewnej nie zawsze jednak gwarantuje satysfakcjonujący efekt finalny. Skrawalność jest ściśle związana z obraną techniką obróbki, która wpływa na uzyskane parametry, estetykę i wytrzymałość uzyskanego materiału. Firma Loma Polska od lat korzysta z najwyższej klasy sprzętu wypełniającego przestrzeń dedykowanego parku maszynowego, który pozwala nam na poprawienie jakości i optymalizację czasu wykonywania zleconej usługi. Nasi pracownicy poświęcają uwagę każdemu projektowi bez wyjątku - działamy efektywnie, a produkty dostarczamy zawsze w terminie.

Misja naszej pracy

Firma Loma i jej usługa obróbki CNC stali nierdzewnej cieszy się ogromną popularnością z kilku powodów. Przede wszystkim jest to miejsce z wieloletnią tradycją pracy, przy jednoczesnym podążaniu za technologiczno-technicznymi nowinkami. Wszystkie usługi wykonujemy według zasad bezpieczeństwa i techniki, dostarczając klientom precyzyjnych detali, szybkość produkcji spodziewanego efektu. Skontaktuj się z pracownikami firmy Loma i poznaj szczegóły oferty obróbki CNC stali nierdzewnej, a następnie dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.